Oslavy

V našem horském penzionu U NOVOTNÝCH  najdete pohodlné rodinné prostředí, klidnou atmosféru vhodnou pro rodinné setkání, dobré jídlo a pití, ale také vřelý přístup v jednom z nejhezčích koutů Krkonoš na Labské ve Špindlerově Mlýně.

Náš penzion je ideální volbou pro uspořádání rodinné oslavy či svatby. Výhodou je, že si můžete pro Vaši akci zarezervovat celou kapacitu penzionu, která je vhodná pro klienty, které láká komornější nebo přátelské setkání za přijatelnou cenu. 

  • Nabízíme Vám nekuřáckou místnost pro max. 50 osob, která je i jídelnou a společenskou místností. Na venkovní terase s krásným výhledem do údolí máme venkovní posezení pro 30 osob. 
  • Během Vaší akce zajistíme stravování a podle dohody i další občerstvení jako obložené mísy, tatarský biftek s topinkami, či domácí koláče. Potěší Vás chutná domácí kuchyně.  Postaráme se Vám o dobré zázemí a ničím nerušený chod Vaší akce. 
  •  U NOVOTNÝCH máme k dispozici 8 pokojů. Pokoje jsou 2, 3, 4 a eventuálně 5-ti lůžkové. Kapacita na ubytování je 30 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem s WC a  TV/SAT. Na zapůjčení máme dětské postýlky i dětské židličky.  WiFi připojení  a parkování jsou zdarma.
  • Naši hosté mohou využít venkovní tábořiště s grilem.

V blízkém hotelu cca 400 m od penzionu se nachází Wellness centrum, které naši hosté rádi navštěvují. Labská přehrada láká návštěvníky k procházce, slaňování po hrázi, v horkém létě ke koupání, projížďkám na lodičkách a často i k rybaření trofejních ryb.

Město a okolí Špindlerova Mlýna zajišťuje všem návštěvníkům bohatý výběr možností na zábavu, sport či relaxaci. 

Rodina Novotných se těší na Vaši návštěvu U NOVOTNÝCH!

 

[ zpět ]

 
 
Facebook