Firemní akce

V našem horském penzionu U NOVOTNÝCH najdete nejen pohodlné rodinné prostředí, klidnou atmosféru vhodnou pro setkání přátel nebo kolegů, dobré jídlo a pití, ale také vřelý přístup v jednom z nejhezčích koutů Krkonoš na Labské ve Špindlerově Mlýně.

Náš penzion je ideální volbou pro uspořádání večírku pro zaměstnance, firemní akci.  Výhodou je, že si můžete pro Vaši firemní akci zarezervovat celou kapacitu penzionu, která bude vyhovovat všem, které láká komornější nebo přátelské setkání  za přijatelnou cenu. 

  • Nabízíme Vám nekuřáckou místnost pro max. 50 osob, která je i jídelnou a zasedací místností. Na venkovní terase s krásným výhledem do údolí máme venkovní posezení pro 30 osob. 
  • Během Vaší akce zajistíme stravování a podle dohody i další občerstvení jako obložené mísy, tatarský biftek s topinkami, či domácí koláče. Potěší Vás chutná domácí kuchyně.  Postaráme se Vám o dobré zázemí a ničím nerušený chod Vaší akce. 
  • U NOVOTNÝCH máme k dispozici 8 pokojů. Pokoje jsou 2, 3, 4 a eventuálně 5-ti lůžkové. Kapacita na ubytování je 30 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem s WC a  TV/SAT. WiFi připojení  a parkování jsou zdarma.
  • Naši hosté mohou využít venkovní tábořiště s grilem. Můžeme Vám také zajistit zvolený program pro Váš teambuilding, který bude základem pro rozvoj týmové spolupráce a lepší firemní komunikace. 

V blízkém hotelu cca 400 m od penzionu se nachází Wellness centrum, které naši hosté rádi navštěvují. Labská přehrada láká návštěvníky k procházce, slaňování po hrázi, v horkém létě ke koupání, projížďkám na lodičkách a často i k rybaření trofejních ryb.

Město a okolí Špindlerova Mlýna zajišťuje všem návštěvníkům bohatý výběr možností na zábavu, sport či relaxaci.

Rodina Novotných se těší na Vaši návštěvu U NOVOTNÝCH!

 

[ zpět ]

 
 
Facebook